Bleach anime se vrací k manze

15. září 2011 v 21:07 | Toren |  Anime novinky
Anime, potažmo manga Bleach má spoustu fanoušků, na druhou stranu ale i spoustu odpůrců. Není se čemu divit. Ze začátku byl Bleach ( anime) neskutečně chytlavý a zábavný... ovšem čím víc se rozvětvoval příběh, bylo to horší a horší. Finální arc s Aizenem dopadl docela směšně a Bleach začal nudit...


Manga je zase vtipná v tom, že se během kapitoly nedozvíte téměř nic, uvidíte 15 stránek obličejů, několik švihnutí zbraní přes celou stranu a bílé pozadí, ale autor Tite Kubo se nevzdal a letos rozjel nový arc. Lost Shinigami Badge ... ten byl ze začátku opět docela nudný ale poslední kapitoly jsou velmi pozitivní, tak uvidíme jak se to nakonec vymrví.

Anime je známo tím, že i přes svou délku ( kolem 340 epizod ) je sotva polovina adaptovaná podle mangy. Zbytek jsou dlouhé fillerové arcy a jeden právě pomalu ale jistě končí. A tím se vracím k předešlému textu. Konečně se dočkáme zadaptování zatím posledního arcu - Lost Shinigami Arc. Datum premiéry prvního dílu je 11. října s čímž přijde určitě i nový Opening a Ending, o kterém však zatím není nic známo. Níže jsou prozatím potvrzené názvy epizod ( Thank You bude poslední filler s údajnou děkovačkou celému ansáblu, který stojí za anime Bleach - zatím nepotvrzeno).

20. září / 340. Reigai vs. Original, The Fierce Fighting for Gambled Pride!
27. září / 341. Invading Army Arc, Final Conslusion!
4. října / 342. Thank You

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama