Generations - 3 zásadní novinky!

20. září 2011 v 20:08 | Toren |  Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Generations
Včera byla o novém Stormu obsáhlejší novinka a dnes se téhle blížící hře podíváme znovu na zoubek. Tentokrát ale jen trojicí novinek, které byli právě oznámeny prezidentem CyberConectu2 ( vyvijí Naruta ) Hiroshim Matsuyamou... a jsou vlastně docela potěšující.První a zřejmě nejdůležitějším oznámením je jistě fakt, že se ve hře objeví přes 62 hratelných charakterů, což je mnohem víc než bylo v původním Stormu i tom Shippudenském. Fanoušci si mohou už teď kousat nehty aby se do výběru dostal i jejich vysněný, třeba ne tolik oblíbený charakter. Místa bude jistě dost.

Druhá novinka snad opět potěší. Příběhove již víme, že si zopakujeme původního Naruta i s postavami a dějem, který se do první hry nevešel. Ovšem také se počítalo s tím, že se v Shippudenu dostaneme k Naruto vs. Sasuke při setkání pěti Kage. Bohudík... příběhově se dostaneme až k začátku Čtvrté Ninja války! Znamená to teda Arc s Minatem a Narutovou minulostí, také boj Konan vs. Madara a Kisame vs. starší tlustoobočko :D. Také se zřejmě podíváme s Killer Beem na jeho zvířecí ostrov a naučíme se ovládat lišku. No není to paráda?

Třetí novinka už není tolik zajímavá, nicméně, třeba někoho potěší ulehčenější ovládání vyvolání Ultimátního Jutsu. Tentokrát k tomu na PS3 ovladači nemusíme drtit trojuhelníček a kolečko ale pouhé L2. Spolubojovníky pak vyvoláme R2. Prosté... snad i vyhovující...

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama