Rozbor: Bleach - Ending 29 ( Re:pray)

22. října 2011 v 13:53 | Toren |  Rozbory
No a prozatímní poslední rozbor, který se zaměřil na nový ending anime Bleach. No a teď si zřejmě na další rozbory počkáte až do nového roku, protože dřív nové openingy a endingy nebudou. No, ale jak dopadl zmíněný Bleach?

Hudba: No, a opět musím pochválit. Skvělá volba. AimerL je úžasná zpěvačka a tohle mě zkrátka naladilo na správnou notu. Hudba mi silně evokuje muziku s FMA:B a to je rozhodně dobré znamení. Ano, písnička je velmi pomalá, smutná a neenergická ovšem skvěle zazpívaná a s emocemi, které na mě zkrátka zapůsobily. Takže podobně jako s openingem musím říct, že Bleach je po hudební stránce vítězem v plném rozsahu... skvělé.
8/10

Animace: Opět není moc co dodávat... protože animace je u Bleachu skoro vždy beze změny. I tentokrát se jedná o velmi pěkně nakreslené postavy, pozadí a jak už to bývá zvykem - se spousty hrátek se stínem a světlem. Tentokrát v endingu nejsou žádné barevné filtry ale všechno je hozeno do tmavě až depresivně šedé a k muzice to zkrátka sedí, takže opět dobrá práce...
8/10

Výběr scén: A opět nemám co říct :D. Bleach má svoje endingy skoro vždy na stejné brdo a i tentokrát se nejedná o nic převratného. Ukáže pár postaviček, tentokrát si správně zvolili ty "normální" lidi tedy bez kapitánů a podkapitánů no a všechny jsou zkrátka normálně znázorněny tak jak je známe, tedy mají stejné oblečení, což je trošku zklamání ( mám rád, když je oblíkají do netypických oděvů :D). No ale i tak je to dost v pohodě a líbí se mi...
7,5/10

Celkový dojem: No, to je asi už jasný, Bleach zkrátka sice moc neexperimentoval ale povedlo se to na výbornou. Všechno do sebe opět ladí a je to moc příjemný... takže rozhodně pěkná práce a snad bude příště ještě lepší :)
8/10


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama