Rozbor: Naruto Shippuden - Ending 19 (Place to try)

7. října 2011 v 22:57 | Toren |  Rozbory
Tak jo. Včera jsem docela strhal nejnovější opening k anime Naruto Shippuden a nyní je na řadě ending. Dopadl lépe?Nebo se snad jedná o stejnou katastrofu, či snad ještě horší slátaninu?

Hudba: Totalfat se se songem Place to try docela snažili. Jde vidět, že se nepokusili o nějaký experimentování a rozjeli píseň, která na první poslech docela lahodí. Ovšem po dalším a dalším poslechu si říkáte - neznám to? Neznáte, ale rytmus a styl písně je hrozně otřepaný a je skoro v každém druhém endingu. Pomalé melodie střídá občas rychlejší tempo ale stejně je to dost fádní... ale i tak se mi to svým způsobem zalíbilo a klidně bych muziku vrazil do openingu... a při čím dál častějším poslechu tomu přicházím víc a víc na chuť... takže palec nahoru.

8/10

Animace: Tak tohle je už klasická animace, která je v Narutovi dost známá a profláklá. Žádné experimentování se opět nekoná( i když, ono je to možná i lepší ) ovšem i tak je to pohodová kresba, která neurazí ale ani moc nenadchne. Přesto jsem byl za něco normálního natolik rád, že mi vůbec nevadí, že si s tím tvůrci nedali ani tak moc práce...takový klasický nadprůměr...
7/10

Výběr scén: A tady už je to trošku zklamání, s několika málo světlými chvilkami. Co mám na mysli? Otřepané a pro mě už dost ubohé ztvárnění Sasuke x Naruto v tisiceré podobě mě fakt ale fakt už nebaví. Po skvělém U can do it jsem věřil, že ending nebude pořád na stejné brďo ale bohužel... zřejmě tvůrce už ani nebaví nic nového vymýšlet. Pro jistotu tam hodili stejné scény, které už byli 10x v anime, jen upravili paletu barev aby se neřeklo... světlé chvilky přijdou, když se na scéně objeví Narutovi rodiče a proměna v lišku, která nás brzy čeká ( ovšem v jiné podobě). Co teda říct? No takovej průměr... šedivej průměr...
6,5/10

Celkový dojem: Ale jo... pěkný. Žádná sláva ale hold po tom pro mě nepovedeném openingu je to tak trochu léčivá náplast. Dohromady to nějakým způsobem funguje ovšem faktem zůstává, že si tentokrát nedělali moc hlavu a dali nám již stokrát prověřené téma s hudbou, která to tak tak doplňuje... a zůstává pohodovým endingem.
7/10


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama