One Piece: Kaizoku Musou přináší scany a nálož novinek!

11. prosince 2011 v 21:00 | Toren |  One Piece: Kaizoku Musou
Poslední novinka k první One Piece hře na PS3 tu byla ke konci září a už i mě samotnému bylo divný, že se od té doby nic nového neobjevilo. Ale to se tenhle víkend zlomilo! A novinek je opravdu hodně!

Takže tu máme dva nové scany. Ten první je nikterak zajímavý, ukazuje Slamáky ve stejné grafice, s jakou budou vypadat v samotné hře a navíc všichni hrdinové ukazují na jedné ruce jeden prst a na druhé zase všech pět. Co to znamená? Přeci 15. výročí od první kapitoly mangy One Piece. Ano, je to už neuvěřitelných 15 let co se poprvé objevila manga. Nostalgické...


Druhý scan pak odhaluje spoustu novinek ohledně hry. Takže tu konečně máme přesné datum vydání hry v Japonsku a to bude 1. března 2012! Ano, vydání hry je takřka za rohem a Evropa se snad podobně jako s Narutem dočká jen nepatrného opoždění... a my si to snad budeme moct zahrát nejpozději koncem května.

Další skvělou zprávou je konečně potvrzení postav Sanjiho a Zora ( Luffy byl jasnej od začátku ). Nechci to nějak zakřiknout ale myslím si, že si na 100% budeme zahrát za všechny Slamáky, takže tohle odhalení nebylo až tak překvapující. Co je ale mnohem překvapující tak fakt, že bychom si měli zahrát za více než 9 postav, takže kromě Slamáků se dočkáme i někoho dalšího. Nějaké návrhy? Myslím, že nebude chybět třeba Ace, Crocodile a podobně... uvidíme.

Další skvělá zpráva pak vyslyšela mé tajné tužby a příběhově si projdeme kompletně celý příběh až do prvního arcu - tedy Rybáckého z dvouletého časového skoku. Což je dle mého zpráva nejradostnější!

A poslední novinka odhaluje dva rozdílné aspekty hry. Hrát se totiž bude moct buď Adventure ( Dobrodružství ) a nebo druhý režim a to Musou ( nemám páru ). Režim Dobrodružství bude mít adventurní prvky až plošinovkové, zatímco režim Musou bude akční mlátička proti přesilám a postupné odhalování světa... bohužel, přesněji to prozatím nebylo řečeno a tak si musíme počkat týden na akci zvanou Jum Festa, kde by mělo být hratelné demo a opět nějaké to odhalení a novinky!


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama